612a810467a3dc30167766b862d7f8bf
0 перегляди
Кабмін задоволений впровадженням нової системи надання субсидій
26.05.2015
У Мінсоцполітики вважають, що нова система надання житлових субсидій «реально запрацювала». Хоча, чиновники виділяють деякі складнощі у її реалізації – потрібні нові механізми обміну даними між відомствами.

У Міністерстві соціальної політики відзначили, що нова система надання пільг «реально запрацювала». Проте, певні проблеми з нею все ж є, зокрема – потрібні нові механізми обміну даними між відомствами. Про це сказав очільник відомства Павло Розенко на засіданні уряду. 

«Лише за три тижні, які минули з 1 травня, по допомогу до соціальних служб органів місцевої влади, які гарантують людям захист від підвищення цін на житлово-комунальні послуги, звернулися близько 700 тисяч родин», - сказав він.
 
«Нова реформована система субсидій реально запрацювала… У порівнянні з травнем минулого року у нас уже оформлено субсидій на 400 тисяч родин більше», - заявив Міністр.
 
Пан Розенко констатував, що є певні технічні проблеми, зокрема – потрібні нові механізми обміну даними між відомствами.
 
Очільник Мінсоцполітики сказав, що на деякі системні проблеми потрібно реагувати зміною послідовності нарахування субсидій – зокрема, щодо врахування чи неврахування певних доходів людини.
 
«Є люди, які звертаються за субсидією, але оскільки рівень їхніх доходів дозволяє поки платити, їм відмовляють, ми будемо пропонувати рішення про те, щоб у жовтні, коли прийдуть нові платіжки, вони ще раз не зверталися до управлінь соцзахисту і щоб їм нараховувалася вже автоматично, по першому зверненню», - зазначив Міністр.
 
Як раніше повідомлялось, українці можуть отримувати житлову субсидію навіть якщо мають заборгованість за ЖКП. Єдина умова припинення надання пільги – несплата громадянами своєї обов'язкової частки.