Bf3c9d06900b50febd8c83c8a566e201
0 перегляди
Котельні міста вже готують до наступного опалювального сезону
28.05.2014
 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, опублікувала у сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» (в додатку «Орієнтир» №9) 80 постанов, які встановлюють тарифи на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення для регіональних підприємств теплоенерго та теплокомуненерго.На котельнях міста розпочато профілактичні ремонтні роботи, які є обов’язковими для проведення в міжопалювальний сезон. Під час ремонту у багатоповерхівках мікрорайону, який обслуговує та чи інша котельня, тимчасово буде відсутня гаряча вода. Про відсутність послуги теплопостачальні підприємства повідомляють завчасно через оголошення при вході у під’їзди та засоби масової інформації. 
Згідно нормативів щороку на котельнях проводяться профілактичні ремонтні роботи. Цьогоріч на котельнях, які не задіяні в підігріві води, такі роботи розпочали ще з 16 квітня, а на котельнях, які забезпечують мешканців гарячим водопостачанням, трохи пізніше.

Загалом у місті функціонує 54 котельні, з них 31 - задіяна у підігріві води. За даними департаменту енергетики, транспорту та зв’язку, на сьогоднішній день вже обстежено та відремонтовано 10 котелень. Три з них з гарячим водозабезпеченням. На час ремонту, який триває до 15 діб, котельня не може обслуговувати мешканців, тому гаряча вода у багатоповерхівки не подається.

Ремонтні роботи на котельнях проводяться відповідно до графіку і про відключення послуги теплопостачальні підприємства повідомляють мешканців завчасно. Щонайменше за 10 днів до початку проведення робіт біля під’їздів розклеюються об’яви про час та терміни робіт. Такі ж оголошення розміщуються у місцевих газетах та інформаційній стрічці в ефірі телеканалів.