D7a3b37dfb6c0cdca7aa469ef9944057
0 перегляди
В Україні почали діяти нові правила користування електроенергією
04.01.2016

З 25 грудня в Україні набрали чинності нові Правила користування електроенергією, які затверджені відповідною постановою НКРЕКП. Зазначається, що це допоможе покращити рівень розрахунків за електроенергію.

В Україні вступили в силу нові Правила користування електричною енергією, які  затвердження Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2684, оприлюднені в «Офіційному віснику України», передає прес-служба регулятора.

Зазначається, що внесення змін до Правил спрямовано на покращення розрахунків за електроенергію.

«Крім того, затвердженими змінами удосконалено положення Правил, якими регулюються питання улаштування вузлів обліку, процедури укладення договорів, інформаційного обміну енергопостачальника та споживача з питань обсягу використаної електричної енергії та стану розрахунків за неї, зміни споживача на об’єкті», - йдеться в повідомленні.

Постанова № 2684 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 26.11.2015 за № 1477/27922 та набирає чинності з дня її офіційного оприлюднення.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг перенесла процес переведення обленерго на стимулююче тарифоутворення. У регуляторі пояснили, що компанії не виконали обов’язкові вимоги для переходу на новий механізм.