Проєкт «Єдиний Рахунок» створено в квітні 2013 року, а компанію, яка його супроводжує ТОВ «Центр муніципальних систем управління» у кінці 2012 року. Відтоді і до сьогодні ми знаходимось у постійному русі для вдосконалення “Єдиного Рахунку” та сервісів, пов'язаних з ним.

Проєкт покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги мешканців міста Вінниця по всіх постачальниках ЖК послуг (всього – 589, в т. ч. 18 – управляючі компанії, 556 – ОСББ, теплопостачальні організації, а також підприємства водопостачання, газопостачання, електропостачання, теплопостачальні організації та інші). Проєкт закріплено правилами (посилання на правила).

Спільно з банками-партнерами ми забезпечуємо прийом платежів від мешканців за спожиті ЖК послуги. В системі прийому платежів задіяно 7 банків, впроваджено веб-ресурс Pay.vn.ua та мобільний додаток для оплати житлово-комунальних послуг через мережу інтернет. ЦМСУ виконує роботи по друку та доставці “Єдиного Рахунку” за надані ЖК послуги.

Сьогодні “Єдиний Рахунок” забезпечує ефективну систему взаємодії між постачальниками ЖК послуг та їх споживачами.