C0df0625fc6805ba2afec059d1b0d55d
1517 перегляди
Ми скасовуємо комісію на платежі за житлово-комунальні послуги на pay.vn.ua!
04.03.2022

Дорогі споживачі! 

В цей нелегкий час дуже важливо як ніколи підтримувати одне одного та бути одним цілим. Останні декілька днів ми показали усьому світу, що бути Українцями – це бути Нацією з Великої літери! 

Наша компанія та весь колектив ТОВ "ЦМСУ" намагається всіма силами підтримувати дану тенденцію та підтримувати українців. 

Ми працюємо для вас, дорогі споживачі. Аби навіть в цей нелегкий час ви мали можливість здійснювати оплати безпечно, швидко, перебуваючи вдома в укритті та не виходячи на вулицю. 

Ми організували віддалений колцентр, який приймав ваші покази, аби ви могли розрахуватись за дійсно спожитий об'єм комунальних послуг.

Для вас є ще одна важлива новина – на період дії воєнного стану ми реалізували для вас на сайті комісію 0% за сплату комунальних послуг. Тепер, оплачуючи житлово-комунальні послуги на сайті pay.vn.ua чи мобільному застосунку, ви здійснюєте транзакції абсолютно безкоштовно. 

На щастя, в наших домівках тепло, є гаряча вода та електрика. Цим ми завдячуємо інтенсивній роботі наших комунальних підприємств, які невтомно працюють, налагоджуючи всі процеси та оперативно нейтралізуючи місця аварій, якщо такі виникають навіть в умовах воєнного стану. Тому питання розрахунку за комунальні послуги є вкрай важливим для подальшої успішної роботи наших комунальних підприємств, а нам з вами безперебійного надходження всіх послуг, що вони надають. Тому зараз оплата комунальних - це повага до комунальників, які працюють під час війни! 

Ми віримо в нашу перемогу і впевнені, що правда на нашому боці! 
Україна Єдина! Ми – це Україна!

Колектив ТОВ "ЦМСУ"